Preskočiť na obsah
Milan Pazúrik

IT a telekomunikácie

Milan Pazúrik

Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov

Obec
Liptovské Matiašovce
Od roku
2013
IČO
47 197 234

Milan Pazúrik

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
032 23 Liptovské Matiašovce
Na trhu od
1. júna 2013
IČO
47 197 234
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 62.90)
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov

Podnikanie v číslach

13
rokov na trhu
2013
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Milan Pazúrik

Milan Pazúrik – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Liptovské Matiašovce. Podniká od 1. júna 2013.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov“ (62.90). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov a počítačové služby.

Základné údaje

Obchodné meno
Milan Pazúrik
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
47 197 234
Dátum vzniku
1. júna 2013
Miesto podnikania
032 23 Liptovské Matiašovce
Živnostenský register
Okresný úrad Liptovský Mikuláš, vložka č. 540-17955
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 62.90)
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Milan Pazúrik zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Počítačové služby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Milan Pazúrik?

Miesto podnikania je v obci 032 23 Liptovské Matiašovce.

Čím sa Milan Pazúrik zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov“ (62.90). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; počítačové služby.

Aké je IČO – Milan Pazúrik?

IČO je 47 197 234.

Odkedy podniká Milan Pazúrik?

Podnikanie začalo 1. júna 2013. Na trhu pôsobí 13 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Milan Pazúrik podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese milan-pazurik.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.